Adwentowe czuwanie dzieci

W każdą niedzielę, o godz. 11.30 w kościele Opatrzności Bożej sprawowana jest Msza św. dla dzieci. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursach:
* po każdej Mszy św. dzieci do domu zabierają “Ziarno”, rozwiązują zagadkę i w następną niedzielę wrzucają do koszyczka. Pod koniec Eucharystii jest losowanie, a do wygrania:
– ręcznie szyta mini poduszka w kształcie chmurki, księżyca lub gwiazdki (mogą się trafić inne kształty) z czekoladą i książeczką
– ręcznie malowany przez młodzież KSM-u z naszej parafii aniołek, z czasopismem dla dzieci “Aniołek”
– kronika z rysunkami dzieci “Jak widzę Eucharystię?” – zwycięzca oprócz czekolady zabiera na tydzień księgę, w której zostawia swoje dzieło artystyczne. Być może kiedyś trafi ono na wystawę???
* przez wszystkie niedziele adwentu losowana jest ręcznie malowana przez młodzież KSM-u szopka. Tym razem szanse mają te dzieci, które przez cały tydzień uczestniczą w roratach. Im więcej serduszek oddanych w ciągu tygodnia, tym większe szanse na zwycięstwo.

Zachęcamy do licznego uczestnictwa!!!