OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14 kwietnia

1. Dziś początek Tygodnia Biblijnego i Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy do sięgania do Biblii, aby poznawać dzieje zbawienia człowieka.
  2. W dniu dzisiejszym przeżywamy także Święto Chrztu Polski.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy –  wcześniej o 16.30 spotkanie dla Kręgu Biblijnego
  4. We czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na męski różaniec, modlitwę ojców i mężów w intencji swoich rodzin, dzieci i naszej Ojczyzny o wierność Bogu i naszej chrześcijańskiej tradycji.
  5. W tym tygodniu w naszej diecezji rozpocznie się peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów. W Stalowej Woli relikwie będą w przyszłą niedzielę w parafii św. Floriana. O godz. 17.45 będzie uroczyste wprowadzenie relikwii i Msza św. w intencji rodzin. Następnie odbędzie się całonocne czuwanie. Chętnych zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele św. Floriana, w sposób szczególny modląc się w intencji naszych rodzin. Bliższe szczegóły na plakatach w przedsionku.
  6. Spotkanie dla KSM w piątek o 18.40
  7. O adorację w najbliższą sobotę prosimy Różę św. Kingi.
  8. Bóg zapłać parafianom, którzy w ubiegłym sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę w wysokości 995 zł. Msza św. w intencji tych rodzin będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy mieszkańcom bloku Poniatowskiego 35, klatki od I do VI.