Październikowa Godzinka z Jezusem

W naszej parafii w jedną sobotę każdego miesiąca organizujemy wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu, nazywaną „Godzinką z Jezusem”. W czasie tego wieczoru poprzez śpiew pieśni religijnych i prowadzone rozważania uwielbiamy Chrystusa obecnego w Przenajświętszym Sakramencie. Po błogosławieństwo ogólnym udzielonym przez kapłana, każdy kto tylko chce otrzymuje również indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.     28 października o godz. 19:00 odbyło się kolejne takie czuwanie, które wraz z młodzieżą poprowadził Ks. Grzegorz Staszczak. W tej adoracji obok wiernych zgromadzonych na modlitwie byli także obecni uczniowie III klas gimnazjum, biorący w nim udział w ramach swoich spotkań formacyjnych przygotowujących do sakramentu bierzmowania.

Zapraszamy naszych parafiach do udziału w tych wieczornych adoracjach, poprzez które czcimy Jezusa Chrystusa i dajemy piękne świadectwo wiary w Jego obecność w Najświętszym Sakramencie.