Kolejny etap prac wykończeniowych w kościele (lipiec 2019)

Rozpoczynamy dalsze nasze prace w kościele. Będą one polegały na wyłożeniu mozaiką wewnętrznej ścianki okręgu w naszym kościele. Umieszczone zostaną tam cztery wezwania do Bożej Opatrzności: Święta  Boża Opatrzności – wierzę w Ciebie, Święta Boża Opatrzności – ufam Tobie, Święta Boża Opatrzności – kocham Cię i uwielbiam, Święta Boża Opatrzności – miej nas w swojej opiece. Prace te potrwają ok. 2 tygodnie. Są dosyć kosztowne, więc jeśli jest taka możliwość to prosimy o wsparcie tej inwestycji.

Ofiary gotówkowe można przekazywać w zakrystii lub kancelarii, zaś bezgotówkowe wpłacić na konto naszej parafii: Parafia pw. Opatrzności Bożej, 37-450 Stalowa Wola, ul. Poniatowskiego 41, Tytuł wpłaty: Prace remontowe lipiec 2019.
Numer konta: 81 9430 0006 0033 1537 2000 0002

Za wszelką życzliwość i zrozumiałość składamy Bóg zapłać.