IV Kongres Eucharystyczny w naszej parafii (29-30 kwietnia 2022)

Od piątku, 29 kwietnia 2022 r., przeżywamy nasz parafialny dzień Kongresu Eucharystycznego. Przez cały czas w naszym kościele jest wystawiony Najświętszy Sakrament i trwała adoracja. Modlitwom w czasie adoracji przewodniczą wspólnoty parafialne.

O godz. 17.45 wspólnota parafialna oczekiwała na Najświętszy Sakrament przyniesiony w procesji z parafii Matki Bożej Szkaplerznej. Następnie była uroczysta Msza św., a po niej  całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 24.00 ks. Proboszcz przewodniczył Mszy św. w intencji powołań, następne Msze św. zaplanowane są na sobotę o godz. 7.00 i o godz. 16.30 dodatkowa Msza na zakończenie adoracji. Następnie ok. godz. 17.15 wyruszymy z procesją z Najświętszym Sakramentem do parafii św. Floriana.