OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 kwietnia

1. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla Rycerzy Kolumba w Kanie.
  2. Wyjątkowo również w poniedziałek nie będzie adoracji o godz. 17.00 ze względu na próby do I Komunii.
  3. W środę rozpoczyna się miesiąc maj, a wraz z nim nabożeństwa majowe. Na tygodniu są one o 17.30 a w niedzielę o 18.00. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie majowym zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Również w środę o godz. 9.00 wyjazd Liturgicznej służby Ołtarza, Scholi, KSM-u i Harcerzy na dzień otwartej Furty w Seminarium w Sandomierzu.
  5. Zachęcamy do nabożeństw przy krzyżach i kapliczkach w naszej parafii. Będą one o godz. 20.00.
  6. W piątek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy św. odnowienie ślubowań jasnogórskich. Odpust w Bazylice. W tym dniu nie ma postu.
  7. W sobotę wspomnienie św. Floriana. Msze św. jak w tygodniu. W tym dniu w parafii św. Floriana, uroczysta suma odpustowa z udziałem strażaków i hutników o godz. 18.00.
  8. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwo I piątkowe będzie po Mszy św. o godz. 17.00. Możliwość skorzystania ze spowiedzi będzie w piątek w czasie Mszy św. w ciągu dnia oraz po południu od 16.00 do 17.00. Odwiedziny chorych będą w sobotę od godz. 9.00.
  9. Próby do I Komunii

– poniedziałek o 15.45 grupa II

– wtorek o 16.00 – grupa I.

Obecność obowiązkowa.

1. Spowiedź przed I Komunią dla dzieci i rodziców w sobotę od 15.10.
  2. W niedzielę na Mszach św. o godz. 10.00 i 11.30 Uroczystość I Komunii św. Osoby uczęszczające na te Msze św. zapraszamy na inne godziny tak , aby umożliwić rodzicom i rodzinie dzieci I Komunijnych uczestnictwo w bliskości swoich dzieci.
  3. Składamy serdeczne podziękowanie parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu sprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę wysokości 1300 zł. + 600 zł. z ubiegłego tygodnia. Msza św. w ich intencji w niedzielę o godz. 13.00. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii św.
  4. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego nowego tygodnia.