Pożegnanie Ks. Grzegorza Maruszaka

We wtorek 29 sierpnia w naszej parafii przeżywaliśmy uroczystą Mszę świętą, podczas której dziękowaliśmy Bogu za dar posługi Ks. Grzegorza Maruszaka. Słowo Boże tego dnia wygłosił Ks. Maciej, który ukazał postać św. Jana Chrzciciela jako człowieka konsekwentnego i wytrwałego. Kaznodzieja wskazał również, że te właśnie cechy pięknie oddawały charakter kapłańskiej pracy Ks. Grzegorza w naszej wspólnocie.

Na zakończenie mszy świętej delegacje wspólnot duszpasterskich wyraziły słowa wdzięczności oraz złożyły życzenia Bożego Błogosławieństwa. W imieniu kapłanów Ks. Grzegorzowi podziękował Ks. Krzysztof Kidda – proboszcz naszej parafii.

Przed Błogosławieństwem Ks. Grzegorz podziękował wszystkim za dwa lata posługi w naszej parafii.