Sobota – 16 marca
17.00 + Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Jan, Leokadia Araźni
+ Teresa, Edmund Nowobilscy
V Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca
7.00 + Czesława Kocielska
8.30 + Danuta Gilar
10.00 Za Parafian
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
11.30 + Mirosława Chmaj
13.00 W intencji sprzątających i ofiarodawców naszej świątyni z ul. KEN 8
17.00 + Dorota Kida
19.00 + Natalia, Józef Turasz
Poniedziałek – 18 marca
7.00 + Kazimiera, Józef, Tadeusz, Magdalena Grzegorczyk
+ Władysława, Ryszard Kowalczyk
18.00 w intencji Róży św. Józefa – za żywych i ich rodziny oraz za zmarłych
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Julian Majowicz w 2 r. śm.
Wtorek – 19 marca – Uroczystość św. Józefa
7.00 w intencji żywych i zmarłych członków ADŚ
+ Józef Kata
+ Józef Malec
18.00 + Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Jan Dąbal
+ Dorota Kida
Środa – 20 marca
7.00 + Helena, Wojciech, Stanisław, Janina Tarnowscy
+ Julia (40R), Józef Domaradzcy
18.00 Msza Święta w intencjach przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
Czwartek – 21 marca
7.00 + Władysław Madej
+ Józefa, Józef
+ Irena, Witold, Jarosław, Włodzimierz
18.00 + Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Tadeusz Chmura
+ Dorota Kida
Piątek – 22 marca
7.00 + Danuta Żak
+ Mieczysław Rojek
+ Jolanta Paterek
9.00 + Bronisław, Bronisława, Stanisław Dziedzic
18.00 + Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Czesława Kocielska
+ Władysława Herdzik
Sobota – 23 marca
7.00 + Jan Dąbal
+ Rozalia, Zbigniew Skowrońscy
+ Izabela Krzak w 3 r. śm.
18.00 O wszelkie potrzebne łaski od Boga dla Zosi
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Lidia Bednarczyk w 3 r. śm.
+ Czesława Kocielska
Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej – 24 marca
7.00 + Stefania, Jan, Tadeusz, Krystyna Kopeć
8.30 + Zofia Sudoł w 3 r. śm., i zmarli z rodziny Sudołów i Sądejów
10.00 Za Parafian a szczególnie za Annę i Józefa Kawa z racji 54 rocznicy zawarcia związku małżeńskiego
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
11.30 + Dorota Kida
13.00 + Paulina Pokój
17.00 o wszelkie dobro od Boga dla Tomasza z racji urodzin
19.00 + Aleksander, Władysława Mękas; Jan, Katarzyna Jaworscy
Wielki Poniedziałek – 25 marca
7.00 + Zofia Skoczylas
+ Józef, Ludwika Kuziora
18.00 + Jan Dąbal
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
Wielki Wtorek – 26 marca
7.00 za Arkadiusza o wstawiennictwo św. O. Pio i zgodę w rodzinie
+ Jolanta Paterek
+ Czesława, Jan Słota
18.00 + Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Czesława Kocielska
+ Dorota Kida
Wielka Środa – 27 marca
7.00 + Kazimierz Zaguła
+ Kazimiera Nowak w 1 r. śm., Robert Idec w 14 r. śm.
18.00 Msza Święta w intencjach przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
WIELKI CZWARTEK – 28 marca
NIE MA MSZY ŚWIĘTEJ PORANNEJ
18.00 za ks. Proboszcza, Jana i Konrada – int. od Apostolstwa Margaretka
+ Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Dorota Kida
WIELKI PIĄTEK Męki Pańskiej – 29 marca
Liturgia Wielkiego Piątku
18.00
WIELKA SOBOTA – 30 marca
19.00 + Józef Rzeszutek – Msza Święta Gregoriańska
+ Jan Dąbal
+ Ks. Jerzy, ks. Szczepan