OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 kwietnia

1. Dzisiejszą niedzielą zwaną niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania stanu kapłańskiego i zakonnego. W sposób szczególny modlimy się za naszego brata Jana Michałkiewicza, który przygotowuje się do kapłaństwa w zakonie o. Kapucynów, a także o dalsze powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  2. Dziś również o godz. 16.45 w parafii św. Floriana prowadzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Msza Św. o godz. 17.00 i Czuwanie modlitewne naszej parafii od godz. 22.00 do 23.00. Zapraszamy.
  3. We wtorek – Uroczystość Św. Wojciecha biskupa i męczennika. Będziemy się modlić za naszą Ojczyznę.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a po niej spotkanie dla Kręgu Biblijnego.
  5. W czwartek w liturgii Kościoła – Św. Marka Ewangelisty.
  6. Spotkanie dla KSM-u w piątek o godz. 18.40.
  7. O adorację w sobotę prosimy różę św. Maksymiliana.
  8. O sprzątanie kościoła w piątek o godz. 18.40 prosimy mieszkańców z ul. Poniatowskiego 35, klatki od VII do końca.
  9. Składamy serdeczne „Bóg zapłać’’ za ofiary na kościół, za równo te na tacę jak i składane na konto parafialne. Obecnie prowadzone są prace związane z ociepleniem budynków parafialnych. Tym bardziej więc dziękujemy za wszelką ofiarność na rzecz naszej parafii.
  10. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  11. W ostatnim czasie zostały zamówione kwiaty przed kościół. Gdy pogoda pozwoli zostaną posadzone. Dziękujemy Kołom Żywego Różańca oraz osobom prywatnym za ofiary na ten cel, aby otoczenie kościoła było ładne i estetyczne.

Dobry Pasterz niech błogosławi solenizantom i jubilatom najbliższego tygodnia. Życzymy dobrej niedzieli i dobrego wypoczynku